Çfarë bëjnë kafshët kur askush nuk i shikon – Lajmi.net
Çfarë bëjnë kafshët kur askush nuk i shikon
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 11:21, 12 October 2017
Kamerat e fshehta zakonisht vendosen në natyrë nga gjuetarët në mënyrë që të shohin kur ka lëvizje të kafshëve.

Ata gjithashtu i përdorin për fotografi të jetës së egër e disa të tjerë thjeshtë për të mësuar zakonet e kafshëve të ndryshme, transmeton lajmi.net

Kjo teknologji është avancuar aq shumë sa që sjell edhe dobi, na lejon të shohim se sa të çmendura janë kafshët kur askush nuk i shikon.

Bored Panda ka përgatitur një listë të rasteve kur kamera ka kapur shkrepjen perfekte.

Cilën prej tyre e pëlqeni më shumë? /Lajmi.net/

So I Set My Deer Feeder High Off The Ground So The Raccoons Couldn't Reach ItThis Trail Camera Got A Badass ShotWild Cat Riding A BuffaloRob Took A Selfie At A Crazy Party Last NightOh DeerDeer Runs From Flying SquirrelCan You Give Me A Lift Mom?This Fox Has 8 Kits And I Got This Trail Cam Pic Of Them Nursing In Front Of The Den SiteGame Camera Captures A Raccoon Party Underneath Malfunctioning Deer FeederDeer Begins To Hate Owls In 3... 2...

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO