Ceremonia e jashtëzakonshme e hapjes së Botërorit 2018 – Lajmi.net
Ceremonia e jashtëzakonshme e hapjes së Botërorit 2018
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:54, 14 June 2018
Organizimi ishte i jashtëzakonshëm, derisa festa çoi peshë zemrat e gjithë të pranishmëve në stadiumin “Luzhniki”.

Është zhvilluar ceremonia hapëse e Botërorit “Rusi 2018”.

Aty morën pjesë këngëtari Robbie Williams dhe sopranoja ruse Aida Garifullina, përcjellë “Lajmi.net”.

Organizimi ishte i jashtëzakonshëm, derisa festa çoi peshë zemrat e gjithë të pranishmëve në stadiumin “Luzhniki”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO