City shkatërron Baselin, pothuajse siguron çerekfinalen – Lajmi.net
City shkatërron Baselin, pothuajse siguron çerekfinalen
Autori: Lajmi.net LajmeLiga e KampionëveSport 22:34, 13 February 2018
Skuadra e Pep Guardiolas e shkatërroi Baselin në ndeshjen e parë.

Manchester City pothuajse ka siguruar kualifikimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Skuadra e Pep Guardiolas e shkatërroi Baselin në ndeshjen e parë.

City fitoi me rezultat të thellë, 4:0.

Golat u shënuan nga Ilkay Gundogan (2), Bernardo Silva dhe Sergio Aguero.

Ndeshja e kthimit do të luhet vetëm për prestigj. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Basel, Manchester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3