Cavani në Serie A, shkëmbehet me yllin e madh italian – Lajmi.net
Cavani në Serie A, shkëmbehet me yllin e madh italian
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:52, 15 May 2018
Sipas mediave italiane, edhe Milani e mirëpret këtë lëvizje.

PSG dhe Milani po e mendojnë një shkëmbim të madh.

Parisienët janë gati të ofrojnë Edinson Cavanin për Gianluigi Donnarumman, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas mediave italiane, edhe Milani e mirëpret këtë lëvizje.

Mbetet të shihet nëse do të finalizohet në verë. /Lajmi.net/

Rezultate imazhesh për donnarumma

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO