Casillas transferohet në Premierligë – Lajmi.net
Casillas transferohet në Premierligë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:29, 4 December 2017
Iker Casillas ka vendosur të ndryshojë skuadër në afatin kalimtar të janarit.

Portieri spanjoll, do të largohet nga Porto, shkruajnë mediet spanjolle.

Situata aspak e favorshme e tij te Porto, ka bërë që ish portieri i Real Madridit të marrë vendimin për t’u larguar.

Destinacioni i parë i 36 vjeçarit është Premierliga, ku po kërkohet nga Rafael Benitez dhe skuadra e Newcastel United./Lajmi.net/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper