Casillas i shkruan Buffonit – Lajmi.net
Casillas i shkruan Buffonit
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 7:29, 14 November 2017
Iker Casillas me mesazh fantastik për legjendën e Italisë, Gianluigi Buffon.

Iker Casillas i ka shkruar Gianluigi Buffonit pas pensionimit të tij nga futbolli ndërkombëtar.

Buffon u tërhoq nga Kombëtarja italiane pas dështimit për kualifikim në “Kampionatin botëror 2018”.

Kurse, Casllas i ka dërguar një mesazh nëpërmjet rrjeteve sociale, përcjell “lajmi.net”.

”Nuk më pëlqen të shoh kështu. Dua të shoh si deri më tani, ashtu siç vazhdon të jesh për të gjithë: një legjendë. Jam krenar që të njoh dhe që jam ballafaquar shumë herë me ty”, shkroi Casillasit. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3