Casemiro pas humbjes së Realit: Jemi shumë të trishtuar! – Lajmi.net
Casemiro pas humbjes së Realit: Jemi shumë të trishtuar!
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 18:38, 13 January 2018
Mesfushori Casemiro, ka qenë lojtari i parë që ka folur pas humbjes së Real Madrid.

‘Los Blancos’ janë mposhtur 0-1 në ‘Santiago Bernabeu’ nga Villarreali.

“Jemi shumë të prekur nga kjo humbje, jemi shumë të trishtuar. Ky është futbolli, nëse nuk shënojmë, pësojmë”, ka deklaruar Casemiro.

“Ajo që ka ndodhur sot, po ndodhë gjatë gjithë sezonit. Ne po luajmë mirë, por nuk po arrijmë të shënojmë”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO