Carlo Ancelotti gëzon tifozët e Bayernit (FOTO) – Lajmi.net
Carlo Ancelotti gëzon tifozët e Bayernit (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoSport 20:34, 31 July 2017
.

Renato Sanches do të qëndrojë te Bayern Munich.

Këtë e ka konfirmuar trajneri i Bayern Munich, Carlo Ancelotti.

Trajneri italian në konferencë për shtyp para fillimit të turneut ‘Audi Cup’, ka thënë se reprezentuesi portugez do të qëndrojë në ‘Alianz Arena’.

Për Renato Sanchesin këtë verë interesim ka shprehur Milani dhe Chelsea.

“Për Renaton, nuk ka asnjë lajm”, ka deklaruar Ancelotti në konferencë për shtyp për Audi Cup.

“Ai e ka filluar sezonin me ne dhe do të qëndrojë deri në mbylljen e transferimeve, më 31 gusht. Ai ka luajtur mirë në ndeshjen tonë të fundit”./Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown