Cardi B tregon arsyen pse nuk bën seks shtatëzanë – Lajmi.net
Cardi B tregon arsyen pse nuk bën seks shtatëzanë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:16, 3 July 2018
Cardi B është shprehur se dëshiron shumë të kryejë marrëdhënie me partnerin e saj, por nuk mundet më sepse është në fazën e fundit të shtatzënisë dhe gjatë aktit ka probleme me frymëmarrjen.

Ajo ka ndarë problemin e saj me 3.37 milionë ndjekësit e saj dhe ka shkruar:

“Dua të bëj seks, por nuk marr dot frymë”.Ndjekësit e saj kanë reaguar menjëherë, duke e ndihmuar me sugjerime të ndryshme, madje i kanë thënë edhe të përdorë një maskë frymëmarrjeje. Gjithësesi, Cardi B pretendon se gjatë seksit në shtatëzani nuk ka shijuar asgjë.Reperja është martuar rreth 9 muaj më parë në fshehtësi dhe tashmë është në pritje të fëmijës së saj të parë .

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO