Capital T me ‘Pare Pare’ ndalon dominimin e Gentës – Lajmi.net
Capital T me ‘Pare Pare’ ndalon dominimin e Gentës
Autori: Lajmi.net EntertainmentKënga e javës 20:00, 16 December 2015
Kënga e Javës – Java 14 - Rezultatet

Pas tri javëve, kënga ‘Kishe’ nga Genta Ismajli bie në vendin e dytë, duke u zëvendësuar me këngën më të re të Capital T.

Fansat kanë vendosur që kënga më e mirë e kësaj jave është kënga e suksesshme e Capital T ‘Pare pare’.

Kështu, Genta me ‘Kishe’ bie në vendin e dytë derisa bashkëpunimi i  Dj Flow me Dafinën dhe Lumi B ‘Rude Girl’ këtë javë gjendet në vendin e tretë.

Top pesëshen e përmbyllin Flori ‘Me fjalë të vogla’ dhe Kida me ‘S’ki ide’.

Këtë javë në top listë hyjnë ‘Dashni’ nga Majk dhe ‘Dhezu’ nga Mozzik, ndërsa ju mund të votoni për këngën e kësaj jave KËTU.

Kjo është renditja e plotë e javës së 14:

 1. Pare pare – Capital T
 2. Kishe – Genta Ismajli
 3. Rude Girl – Dj. Flow ft. Dafina Zeqiri & Lumi B
 4. Me fjalë të vogla – Flori
 5. S’ki ide – Kida
 6. Asnjo si un – Samanta
 7. Kapi lekt – 2TON ft. Vig Poppa
 8. Nostalgjia – Ermal & Sabri Fejzullahu
 9. Edhe tri – Gjiko ft. McKresha
 10. Ajo m’kalli – NRG Band

Kënga e Javës – Java 15 – VOTO

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

 • Play Bike Rivals
 • Play iStunt 2
 • Play Zombie Big Trouble
 • Play Bow Master