Capital T më në fund zbulon të dashurën, publikon foto me të – Lajmi.net
Capital T më në fund zbulon të dashurën, publikon foto me të
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:03, 11 October 2018
Reperi Capital T më në fund na ka njoftuar me të dashurën e tij.

Trim Ademi, i njohur për publikun e gjerë si Capital T, ka marrë ‘guximin’ që me ndjekësit e shumtë ta ndajë më në fund një fotografi me vajzën që ia ka rrëmbyer zemrën, shkruan lajmi.net

Në foton e parë si në mjegull shihet fytyra e të dashurës së tij ndërsa në të dytën dyshja i kanë kapur duar, detaj ky që konfirmon se ata tashmë janë çift.

Kapo gjithmonë është munduar ta mbajë larg medieve jetën private dhe kështu ka qenë i rezervuar prej kohësh mirëpo më në fund erdhi koha që edhe ai ta bëjë publike lidhjen.

Emrin e vajzës nuk e ka zbuluar por pritet ta marrim vesh shumë shpejt se kush ia ka rrëmbyer zemrën reperit i cili është shumë i dashur për gjininë e bukur./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO