Capital T me album për kulturën Hip-Hop (Foto) – Lajmi.net
Capital T me album për kulturën Hip-Hop (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:08, 12 September 2017
Vera që po e lëmë pas mund të cilësohet si një prej periudhave më të suksesshme në karrierën e reperit Capital T.

Pas lansimit të dy këngëve të suksesshme dhe përmbylljes së sezonës me shumë koncerte, Capital T paralajmëroi diçka të re, shkruan lajmi.net.

Ai ka njoftuar fansat se në tetor po sjell albumin e ri për kulturën Hip-Hop, kurse kënga ‘ULU’ do të jetë e para nga ky album.

“Dimri po vjen, Bashk me to edhe Albumi i Ri”, shkruan reperi ngjitur me foton ku bëri njoftimin për albumin. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush