Callejon – Milan, zbulohet e vërteta! – Lajmi.net
Callejon – Milan, zbulohet e vërteta!
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:30, 11 April 2018
Manuel Garcia Quilon, foli rreth të ardhmes së sulmuesit të Napolit, Jose Maria Callejon.

Menaxheri i Jose Maria Callejon, Manuel Garcia Quilon, foli rreth të ardhmes së sulmuesit të Napolit, i cili u transferua te të kaltrit në vitin 2013 nga Reali i Madridit.

Ai deklaroi se futbollisti ka një kontratë deri në vitin 2020 me skuadrën e Sarrit dhe, se pavarësisht zërave që flasin për një interesim të Milanit, asgjë nuk është e vertetë, pasi nuk ka patur asnjë kontakt me kuqezinjtë lidhur me 31-vjeçarin.

Quilon theksoi se përsa i takon rinovimit, Callejon ka edhe 2 vjet kontratë me Napolin dhe se për momentin nuk ka asgjë të re.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO