Calderon: Ky do të jetë klubi i ri i Cristiano Ronaldos (FOTO) – Lajmi.net
Calderon: Ky do të jetë klubi i ri i Cristiano Ronaldos (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 8:26, 17 June 2017
Ramon Calderon ka parashikuar të ardhmen e yllit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

Ish presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon beson se Cristiano Ronaldo mund të rikthehet në Manchester United pas vendimit për largim nga Real Madrid.

“Unë mendoj se është shumë e vështirë për të ndryshuar mendjen e Ronaldos. Unë e kisha të njëjtën situatë me Manchester Unitedin kur ai donte të largohej dhe unë e bleva. Ai tha, ‘Dua të largohem’ dhe kjo ishte ajo”, ka deklaruar Calderon për BBC Sport, përcjell “lajmi.net”.

“ Si president, nuk mund të bësh asgjë tjetër veçse të mundohesh të arrish një marrëveshje sa më të mirë. Unë shpresoj se ai nuk ka vendosur të largohet, por nëse ai tashmë e ka ndarë mendjen, do të jetë e vështirë të ndryshohet situatën”, tha ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO