Caktohet stadiumi në të cilin do të zhvillohet finalja e Kupës së Mbretit – Lajmi.net
Caktohet stadiumi në të cilin do të zhvillohet finalja e Kupës së Mbretit
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 17:31, 12 February 2018
Është caktuar stadiumi në të cilën do të luhet finalja e Kupës së Mbretit.

Finalja e Kupës së Mbretit mes Barcelonës dhe Sevillas është caktuar të luhet në stadiumin e Atletico Madrid, ‘Wanda Metropolitano’.

Finalja e Kupës së Mbretit luhet më 21 prill./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2