Bylbyl Sokoli jep dorëheqje pas eliminimit – Lajmi.net
Bylbyl Sokoli jep dorëheqje pas eliminimit
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 15:55, 7 December 2017
“Kjo është ndeshja ime e fundit dhe me kaq e mbylli misionit tim me Vllazninë”.

Menjëherë pas disfatës apo eliminimit nga Digital Kupa prej kampionit vjeshtor Llapit, trajneri i mirënjohur kosovar Bylbyl Sokoli dha dorëheqje.

Ai këtë lajm e dha për Supersport Kosovën, pas ndeshjes së humbur ndoshta edhe pa meritë nga Llapi, sepse Vllaznia krijoi shumë raste të mira shënimi.

“Kjo është ndeshja ime e fundit dhe me kaq e mbylli misionit tim me Vllazninë”, tha Sokoli.

Fjalët kyçe: Bylbyl Sokoli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush