Busquets reagon pas deklaratës shokuese të Andre Gomes – Lajmi.net
Busquets reagon pas deklaratës shokuese të Andre Gomes
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:17, 13 March 2018
.

Sergio Busquets ka folur pas deklaratave për Andre Gomes.

Ky i fundit ka deklaruar që futbolli iu është shndërruar në “ferr”, përcjellë “Lajmi.net”.

“Ne dimë diçka, por jo në këtë pikë, sepse është një çështje shumë personale. Ne kemi tentuar që ta ndihmojmë atë aq sa ka qenë e mundur, si një hobi ne duhet të bëjmë një hap përpara dhe të jemi më pozitivë”, deklaroi Sergio.

“Sipas meje Andre është gati të luajë. Unë e shoh atë në stërvitje, duke punuar maksimalisht, pastaj ndodh ajo që nuk është e mirë për askënd dhe merr problemin me vete në shtëpi. Të gjithëve na ndodh. Kjo nuk i ka ndodhur vetëm atij, por të gjithëve”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO