Busquets befason Barcelonën, transferohet te rivali nga Liga e Kampionëve? – Lajmi.net
Busquets befason Barcelonën, transferohet te rivali nga Liga e Kampionëve?
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:16, 15 May 2018
Barcelona mund të mbetet edhe pa mesfushorin Sergio Busquets.

Pas lamtumirës së Andres Iniestas, Barcelona mund të mbetet edhe pa mesfushorin Sergio Busquets.

“Mundo Deportivo” raporton se Busquets është duke insistuar për vazhdimin e kontratës në Camp Nou.

Por, klubi katalan ende nuk i ka ofruar kontratë të re për vazhdimin e qëndrimit te Barcelona, përcjell “lajmi.net”.

Në ndërkohë, Paris Saint-Germain dhe Manchester City kanë shfaqur interesim të menjëhershëm për transferimin e Busquetsit, gjatë afatit kalimtar të verës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO