Burrit të verbër i bien milona dollarë nga çanta, shikoni si reagojnë qytetarët – Lajmi.net
Burrit të verbër i bien milona dollarë nga çanta, shikoni si reagojnë qytetarët
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 20:45, 12 October 2017
Disa qytetarë kanë rënë pre e një videoje gazmore, ku një i ri shtiret si i verbër teksa po udhëton me një çantë plot me para.

Ai hap çantën në rrugë për të derdhur paratë dhe shikon si do të reagojnë qytetarët.

Po ju si do të vepronit nëse do të ndesheshit me një rast të tillë të vërtetë?

VIDEO:

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush