Burri vret gruan dhe dashnorin pasi i kapi duke bërë seks (Foto +18) – Lajmi.net
Burri vret gruan dhe dashnorin pasi i kapi duke bërë seks (Foto +18)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 14:51, 10 August 2017
Një burrë është nën akuzë pasi vrau gruan e tij dhe dashnorin, të cilët i kapi duke bërë seks.

Kolumbiani Juan Carlos Garcia, 42 vjeç, pranoi se ka vrarë të shoqen, Sandra Castellanos, 39 vjeç dhe të dashurin Noe Gomez, 35 vjeç në shtëpinë e tij në Atlantico.

Roja e sigurisë dyshonte se e shoqja kishte një aferë, ndërsa ai punonte në turnin e natës.

Tre fëmijët e çiftit po flinin në shtëpi kur ai e kreu krimin,

Roja e sigurisë kishte marrë informacion nga komshinjtë se e shoqja po e tradhtonte.

Kështu që ai pretendoi se po shkonte në punë, që ta kapte gruan mat.

Pak më vonë erdhi në shtëpi dhe i gjeti duke bërë seks.

Edhe pse përfundoi në prangat e policisë, ai nuk shprehu keqardhje për krimin.

“Ajo më tradhtoi dhe më shkeli nderin. Ajo që bëra ishte të hiqja nga kjo botë gruan që më shkatërroi jetën”. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dashnori, gruaja, krim, Vrasje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball