Burri shtatzënë sjellë në jetë foshnjën vajzë, pasi gruaja e tij nuk mund të lindte fëmijë – Lajmi.net
Burri shtatzënë sjellë në jetë foshnjën vajzë, pasi gruaja e tij nuk mund të lindte fëmijë
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 22:13, 9 October 2017
Një burrë ka treguar se si e mbajti dhe lindi vajzën e tij, pasi gruaja e tij nuk mund të mbetej shtatzënë.

Chris Rehs-Dupin tregoi se si ai dhe gruaja e tij Amy, u takuan dhe u dashuruan në të 20-at, duke punuar në kampin veror të fëmijëve.

Fatkeqësisht, gruaja e tij ishte infertile dhe nuk mund të mbetej shtatzënë, andaj Chris vendosi që të shndërrohej në transgjenik për t’i dhënë fryt vajzës që gjithmonë kishin ëndërruar, transmeton Gazeta Shneta

Ai më në fund lindi vajzën e tyre tani dyvjeçare, Hayden, më 20 dhjetor 2014, pas pesë raundeve të trajtimit IUI dhe një aborti.

Ndiqini fotot më poshtë dhe shihni se sa të lumtur duken familja e tyre. 

Fjalët kyçe: burri shtatzënë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball