Burrat me këtë madhësi të penisit u japin më shumë kënaqësi vajzave – Lajmi.net
Burrat me këtë madhësi të penisit u japin më shumë kënaqësi vajzave
Autori: Lajmi.net Lifestyle 1:58, 20 April 2017
Shkenca edhe njëherë ka thënë fjalën e saj kur është në pyetje seksi.

Ajo ka zbuluar se sa duhet të jetë madhësia e veçantë e penisit që femra të përjetojë më shumë orgazme.

Hulumtuesit kanë pyetur gratë që kanë kryer marrëdhënie seksuale për madhësinë e penisit për të përjetuar më shumë orgazmë gjatë seksit.

Gratë preferojnë një penis pak më të madh se mesatarja, në mënyrë që ato të përjetojnë një orgasmë, dhe pothuajse të gjitha nga këto gra nuk e kanë preferuar një penis më të madh se sa mesatarja sepse, siç kanë treguar ato është një madhësi që i lëndon ato.

 

Fjalët kyçe: Burrat, Penisi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy