Burra, këto janë shenjat që tregojnë se ajo ka shumë simpati ndaj jush – Lajmi.net
Burra, këto janë shenjat që tregojnë se ajo ka shumë simpati ndaj jush
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:43, 10 October 2017
Të gjithë e dimë se ndonjëherë “JO” nënkupton “PO” por edhe se “JO” mund të nënkuptojë vërtetë “JO” ose “Ndoshta”.

Por është më se e vërtetë se gratë mund t’i bëjnë burrat shumë konfuz.

Megjithatë burra, në mënyrë që t’i kuptoni sa më drejtë gratë, duhet t’iu kushtoni vëmendje të madhe shenjave që një grua që ju e pëlqeni ju jep.

Keni parasysh se detajet dhe veprimet e vogla ndonjëherë e bëjnë diferencën.

Shihni më poshtë shenjat më premtuese që konfirmojnë së një grua ju pëlqen ose ka simpati për ju.

Bebëzat e syrit i zgjerohen sa herë që ju sheh

Keni parasysh se si mban këmbët

Ajo tenton të ulet sa më afër teje

Ajo e mban shpinën drejtë dhe ju tregon gjoksin

Kushtoni vëmendje pozicionit të gishtit të madh

Ajo “kopjon” pozitën ose gjestikulacionet tua

Ajo tund këmbën ose heq këmbën nga këpuca

Kontrollon shpesh a i ka rrobat ose flokët në rregull

Prek buzët

Shikohet shpesh në pasqyrë

Kushtoni vëmendje se si mban duart

Luan me flokët.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO