Bunjaku konfirmon lajmin për super-përforcimin e ri të Kosovës – Lajmi.net
Bunjaku konfirmon lajmin për super-përforcimin e ri të Kosovës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 11:46, 20 March 2017
Albert Bunjaku po flet tani në konferencë për ndeshjen me Islandën.

“Kam biseduar me Florent Hadergjonajn. Ekziston disponimi i tij për të ardhur te Kosova, por do të vendos në qershor”, deklaroi Bunjaku, përcjellë “lajmi.net”.

“Momentalisht është fokusuar te skuadra e tij, me të cilën po lufton për mbijetesë në Bundesligë”. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Albert Bunjaku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels