Bunjaku: Kjo është shumë e rrezikshme për Kosovën – Lajmi.net
Bunjaku: Kjo është shumë e rrezikshme për Kosovën
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 11:30, 20 March 2017
Albert Bunjaku po flet tani në konferencë për ndeshjen me Islandën.

“Kurrë nuk kemi pasur një ndeshje të llojit të tillë. Do të jetë shumë interesante të luajmë ndaj Islandës”, deklaroi Bunjaku, përcjellë “lajmi.net”.

“Mënyra se si ne luajmë është e rrezikshme, por i kontribuon zhvillimit të ekipit”.

“Nuk kam ekip që të vendosi autobusin dhe të luajë futboll mbrojtës. Kemi lojtarë shumë modern, të shpejtë dhe sulmues”. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Albert Bunjaku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball