Bunjaku: Kemi ardhje të reja, por risitë s’janë gjithmonë pozitive – Lajmi.net
Bunjaku: Kemi ardhje të reja, por risitë s’janë gjithmonë pozitive
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 11:20, 20 March 2017
Albert Bunjaku po flet tani në konferencë për ndeshjen me Islandën.

“Jemi të gatshëm. Duhet të qëndrojmë të bashkuar për të kaluar këtë pengesë”, deklaroi Bunjaku, përcjellë “lajmi.net”.

“Nesër do të kemi stërvitjen në stadiumin e Drenasit në ora 10:00”.

“Në këtë listë i kemi tre futbollistë të rinj, nuk është mirë që të kemi gjithmonë risi, por pas çdo hapi përpara bëhen dy prapa”. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Albert Bunjaku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper