Bunjaku e pranon: Po, i frikësohem shumë këtij fakti – Lajmi.net
Bunjaku e pranon: Po, i frikësohem shumë këtij fakti
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 12:12, 20 March 2017
Fakti që Kosova nuk ka zhvilluar ndeshje miqësore, është mjaft i keq.

Kështu vlerëson përzgjedhësi Albert Bunjaku, para ndeshjen me Islandën.

“Nuk kemi luajtur fare dhe ky është një fakt i keq për skuadrën. Arsyet dihen, mungesa e stadiumit po na kushtëzon”, deklaroi Bunjaku, përcjellë “lajmi.net”.

“Që nga ndeshja jonë e fundit, Islanda ka zhvilluar katër takime tjera”, shtoi Bunjaku. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Albert Bunjaku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan