Bunjaki të hënën e bën publike listën e Kosovës – Lajmi.net
Bunjaki të hënën e bën publike listën e Kosovës
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 23:13, 17 March 2017
Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Albert Bunjaki, më 20 mars (e hënë), do ta publikojë listën me lojtarët e ftuar për ndeshjen me Islandën.

Kosova në Shkodër më 24 mars, zhvillon ndeshjen e radhës kualifikuese për Kampionatin Botëror.

E lista me lojtarët e ftuar për këtë ndeshje shumë të rëndësishme, do të bëhet e ditur ditën e hënë. Këtë e ka konfirmuar për Lajmi.net menaxheri i Kombëtares së Kosovës, Bajram Shala.

Sigurisht që risia më e madhe në këtë grumbullim do të jetë ardhja e sulmuesit Besart Berisha./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals