Bunjaki: Po presim lejen e FIFA-s për Nuhiun dhe Sadikun – Lajmi.net
Bunjaki: Po presim lejen e FIFA-s për Nuhiun dhe Sadikun
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 18:45, 23 December 2016
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki më në fund është shfaqur në intervistë.

Bunjaki u shpreh shumë optimist se FIFA do t’i jep leje dy lojtarëve më të rinj, që i kanë thënë “PO” Kosovës, Atdhe Nuhiu dhe Loret Sadiku.

“Ne ende jemi duke pritur konfirmimin e FIFA-s për Atdhe Nuhiun dhe Loret Sadikun, ne besojmë gjithçka, dhe do të jemi mirë deri në fund”, ka thënë Bunjaki.

Ai gjithashtu e konfirmoi se Erton Fejzullahu do të rikthehet nga lëndimi dhe do të jetë i gatshëm gjatë muajit mars, kurse Besart Berisha ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Kosovës.

45-vjeçari ka rrëfyer edhe rastin për Florent Hadergjonaj i cili tashmë i ka mbetur vetëm të vendos se a do ta përfaqësoj përfaqësuesen e Kosovës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble