Bukuroshja shqiptare, pjesë e videoklipit të këngëtarit ndërkombëtar (Foto) – Lajmi.net
Bukuroshja shqiptare, pjesë e videoklipit të këngëtarit ndërkombëtar (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:56, 17 July 2017
Melita Shabani është një emër i njohur në fushën e modelingut, sidomos për fotografët dhe stilistët e njohur në Kosovë, të cilët e kanë pjesë të koleksioneve dhe fushatave të tyre të promovimit.

Ndodh shpesh që shumë prej vajzave të njohura si modele të jenë pjesë e klipeve të ndryshme që realizohen në Shqipëri e Kosovë, por nuk është ky rasti.

Melita, këtë herë ka kaluar kufijtë e Kosovës dhe e Shqipërisë, dhe është bërë pjesë klipit të fundit të këngëtarit të njohur libanez, Faydee, i cili ka vetëm pak ditë që ka publikuar këngën “More”.

 

Fjalët kyçe: Melita Shabani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2