Bukuroshja shqiptare flet për marrëdhënien treshe në Paris.. – Lajmi.net
Bukuroshja shqiptare flet për marrëdhënien treshe në Paris..
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 17:08, 30 July 2017
Këtë javë në emisionin “Thumb” në Abc News ka qenë e ftuar Egla Harxhi.

Prej vitesh Egla jeton në Paris dhe ka krijuar familje me një fotograf. Por siç të gjithë e dimë Egla është e lidhur edhe me një femër.

Ajo nuk ka folur asnjëherë për të dhe kërkon që të mos jetë e njohur. Askush nuk di asgjë për të! Por ish miss-i është pyetur nga gazetarja për lidhjen e partnerit të saj me Ballkanin dhe nëse partnerja e tyre është shqiptare ose jo.

“Mendoj që e rëndësishme në këtë mes dhe ajo që e ka tërhequr nga ne është fakti se partnerja është shqiptare, por është rastësi se mund të ishte vajzë kroate, bullgare apo nga Kosova. Por është e vërtetë që partneri është i lidhur me Ballkanin pasi ndihet më mirë në Ballkan sesa në perëndim”.-ka shpjeguar Egla.

Fjalët kyçe: egla harxhi, seks, Treshe

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball