Bukuroshja shkon të bëj yoga në plazh, por nuk i shkon ashtu siç e kishte planifikuar (Foto/Video) – Lajmi.net
Bukuroshja shkon të bëj yoga në plazh, por nuk i shkon ashtu siç e kishte planifikuar (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 17:26, 10 May 2017
Një femer kishte shkuar në plazh për të bër yoga

Ajo e filln ushtrimin në mënyrë të mirë, balancon kokën në rërën e plazhit, pastaj i ngren të dyja këbët lart, trasnmeton lajmi.net.

Por duket që valët e detit nuk e duan atë këtu, sepse pas pak uji përplaset në kokën e saj dhe ajo është e detyruar të tërhiqet.

Ajo shpejt nxiton për të shpëtuar kamerën e saj nga uji.

Më shumë se 10.000 njerëzz e kan parë klipin duke komentuar në mënyrat më të ndryshme. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Plazh, Yoga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan