Bujaka lanson këngën ‘Wow Wow’ – Lajmi.net
Bujaka lanson këngën ‘Wow Wow’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:42, 13 March 2018
Si DJ ka qenë i njohur shumë.

Por, tani Bujar Ajvazi ka filluar të merret me muzikë edhe si këngëtar, shkruan lajmi.net

Ai sonte ka lansuar projketin e ri të titulluar ‘Wow Wow’.

Kënga është shkruar nga ai dhe është finalizuar me një klip interesant./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO