Bugatti Chiron Sport, një supermakinë (Foto) – Lajmi.net
Bugatti Chiron Sport, një supermakinë (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 8:44, 7 March 2018
Duhet të ketë qenë e vështirë që të prodhosh një version edhe më sportiv sesa Chiron, makinë që doli në treg para dy vitesh, por Bugatti ia ka dalë mbanë me variantin Sport, që sapo është prezantuar në Sallonin e Gjenevës.

Nuk ka motor më të fuqishëm, por është një makinë më e lehtë dhe që “sillet” më mirë në kthesa, duke marrë kështu karakteristika edhe më sportive.

Çmimi? 3 milionë euro! /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bugatti Chiron Sport

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball