‘Buffi’ bëhet romantik, të tillë se kemi parë – Lajmi.net
‘Buffi’ bëhet romantik, të tillë se kemi parë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:31, 14 February 2018
Aktori i njohur Fatmir Spahiu është bërë sot shumë romantik.

Meqenëse është dita e të dashuruarve ai ka blerë një buqetë me lule për gruan e tij Zanën, shkruan lajmi.net

”Një gajbe lula” shkruan tek fotografia që ai e ka publikuar në Instagram ndërsa duket shumë romantik dhe të tillë nuk e kemi parë akoma.

Fatmiri po vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale dhe me batutat e tij interesante po i bën të qeshin një numër të madh të ndjekësve./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO