Bruno – Ajo – Teksti i këngës – Lajmi.net
Bruno – Ajo – Teksti i këngës
Autori: Lajmi.net EntertainmentTekste Këngësh Shqip 23:25, 25 April 2016
Bruno
Bruno
Muzika dhe teksti: Threedots Video: Entermedia

Faji nuk është më i imi
Me tjera femra nuk ka zgjat ma shumë
Se për mu ishim vetëm ti dhe unë

Ti me mu ndaje veç shtratin
Po në shpirt jo nuk isha unë
Se për ty isha dikush më shumë

I dashurum me ty
I dashurum me ty
Si asnjëherë më parë

I dashurum me ty
I dashurum me ty
Për ty fryma më ndal

Ajo ajo më tha që sjam i pari
Ajo ajo e di që nuk e fali
Ajo ajo do mësoj mua të më dojë

Ajo ajo më tha që sjam i pari
Ajo ajo e di që nuk e fali
Ajo ajo një ditë do të më kuptojë

Ska rëndësi ma nesër ku do jesh ti
Me kë zgjohesh e me kon bon dashni
Me rëndësi nuk do jemi une dhe ti

Ti me mu ndaje veç shtratin
Po në shpirt jo nuk isha unë
Se për ty isha dikush më shumë

I dashurum me ty
I dashurum me ty
Si asnjëherë më parë

I dashurum me ty
I dashurum me ty
Për ty fryma më ndal

Ajo ajo më tha që sjam i pari
Ajo ajo e di që nuk e fali
Ajo ajo do mësoj mua të më dojë

Ajo ajo më tha që sjam i pari
Ajo ajo e di që nuk e fali
Ajo ajo një ditë do të më kuptojë

Ajo ajo më tha që sjam i pari
Ajo ajo e di që nuk e fali
Ajo ajo do mësoj mua të më dojë

Fjalët kyçe: Bruno

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals