Brozovic në telashe, gjobë nga Inter – Lajmi.net
Brozovic në telashe, gjobë nga Inter
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:07, 13 February 2018
Luciano Spallettit edhe klubit të Interit nuk i ka pëlqyer aspak gjesti i mesfushorit.

Një nga lojtarët që po turbullon ujërat tek Interi është Marcelo Brozovic.

Kroati kur u zëvendësua në fitoren ndaj Bolognas ai duartrokiti tifozët e klubit nga Milano me ironi.

Sipas Gazzetta dello Sport, ashtu si trajneri Luciano Spalletti edhe klubi i Interit nuk iu ka pëlqyer aspak gjesti i mesfushorit.

Ata kanë kërkuar që Brozovic të dënohet dhe t’i kërkojë falje publike tifozëve.

Fjalët kyçe: Inter, Marcelo Brozovic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper