Breshëri plumbash në gjoks, malazezi vret shqiptarin e Kosovës – Lajmi.net
Breshëri plumbash në gjoks, malazezi vret shqiptarin e Kosovës
Autori: Lajmi.net Kuize 15:47, 4 March 2017
Një shqiptar i Kosovës është ekzekutuar me breshëri plumbash në gjoks në Ulqin të Malit të Zi. Një i ri malazez, Savo Djuricic 29 vjeç, vrau me armë zjarri këtë të enjte, një nga katër vëllezërit e familjes shqiptare Likaj nga Kosova.

Djuricic ka vrarë në Pinjes me armë, Becë Likaj 53 vjeç nga Kosova, ndërsa më pas u largua në drejtim të ish-hotelit “Galeb”, ku hodhi armën, dhe pak minuta më vonë u arrestua nga policia.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
1 ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals