Breshër e përmbytje në Serbi- Foto – Lajmi.net
Breshër e përmbytje në Serbi- Foto
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 16:53, 13 June 2018
Reshje të mëdha të shiut e breshrit e kanë goditur sot qytetin perëndimor të Serbisë, Uzhicë, duke bërë që disa rrugë të përmbyten nga uji.

Mediat lokale raportojnë se kokrrat e breshrit kanë pasur madhësi sa një arrë.

Foto: Beta
Foto: Beta
Foto: Beta

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO