Brendësia e kësaj shtëpie do t’ju mahnitë – Lajmi.net
Brendësia e kësaj shtëpie do t’ju mahnitë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:27, 10 March 2018
Kjo është shtëpia e mahnitshme ultra-moderne e ndërtuar nga një burrë dhe gruaja e tij duke përdorur kontejnerë.

E emëruar “Kutia Fluturuese”, shtëpia u ndërtua për 125,000 funte nga Josu Gillet, si rezultat i hapësirës së vogël në oborr dhe buxhetit jo të madh.

Dhe tani ai jeton aty me gruan dhe djalin e tij, transmeton Gazeta Express.

Struktura unike e kësaj shtëpie është e përbërë nga kontejnerët që përdoren për transportimin e pajisjeve të ndryshme.

Josu dhe gruaja e tij Pauline, e përfunduan ndërtimin e kësaj shtëpie në vetëm tre muaj në Rennes, Francë.

Shikojeni se si duket ajo:

 

 

 

Fjalët kyçe: Brendësi, shtepi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3