Brenda shtëpisë së dekoruar të Ledina Çelos – Lajmi.net
Brenda shtëpisë së dekoruar të Ledina Çelos
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:15, 7 December 2017
Edhe këngëtarja Ledina Çelo e ka dekoruar shtëpinë për festat e fundvitit.

Pamje nga shtëpia e dekorur ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net

Në këto fotografi Ledina shihet me fëmijët e saj ndërsa të tre bashkë duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Nuk ka pasur se si të mungojë babadimri dhe dhuratat./Lajmi.net/

#happy#nikolaus 🎅🏼

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

#christmasiscoming 🎄

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

🎄🎅🏼

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

#christmasiscoming 🎄🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♂️🤶🏻

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

#christmasiscoming #myengels 👼🏻👼🏻#lights #deutschland

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

 

 

Fjalët kyçe: Ledina Çelo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper