Brenda konventës më të madhe erotike në botë (Foto) – Lajmi.net
Brenda konventës më të madhe erotike në botë (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 17:30, 13 July 2017
Këto foto vijnë nga ajo që njihet si konventa më e madhe erotike në botë.

Më shumë se 1 mijë çifte marrin pjesë në këtë festival seksi, të quajtur “Naughty in N’awlins”, që zhvillohet në Nju Orlins të SHBA.

Gjatë kësaj konvente, e cila zgjat përgjatë fundjavës, zhvillohen seminare, trajnime dhe lidhje të shpejta seksuale.

Më pas ka një ballo erotike.

Në fund zhvillohet Parada e Lirisë Seksuale.

Në qendër të saj është ndërgjegjësimi për lidhjet poliamore dhe orgjitë.

Po ashtu kërkohet zhvlerësimi i ligjeve arkaike për seksin. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Seksi, Show

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion