Brenda Ford Mustang GT, do të habiteni me shpejtësinë e tij (Video) – Lajmi.net
Brenda Ford Mustang GT, do të habiteni me shpejtësinë e tij (Video)
Autori: Lajmi.net Auto 10:52, 19 May 2017
Modeli Mustang i kompanisë Ford karakterizohet me shpejtësinë dhe bukurinë që ka.

Ford Mustang GT i vitit 2017 ka një motor 3.7-litërsh V6 që prodhon 300 kuaj-fuqi, shkruan Lajmi.net.

Në videon më poshtë  mund të shihni se si kjo veturë shumë lehtë e arrin shpejtësinë maksimale të saj prej 260 km/h./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Ford, gt, mustang

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals