Brenda dhomës së Adelina Tahirit, kjo është dhurata e shtrenjtë që pranoi – Lajmi.net
Brenda dhomës së Adelina Tahirit, kjo është dhurata e shtrenjtë që pranoi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:59, 7 December 2018
Adelina Tahiri është një nga personazhet më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Këngëtarja 26 vjeçare në rrjete sociale poston fotografi dhe video nga më të ndryshmet, pa lënë anash edhe ato nga përditshmëria, shkruan lajmi.net.

E në këtë të fundit, Tahiri zbulon një pjesë super luksoze të dhomës gjersa ka treguar se si dhuratë iu bënë një palë çizme.

Nga ana tjetër, në dhomë shihet një numër i madh i takave të artistes Tahiri, e cila shquhet për jetën e shtrenjtë që bën.

Adelina pritet që së shpejti të rikthehet me projekt të ri muzikor. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Big thnx to @dituchi_ilvi @ilvi_official

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO