Bregdeti mbushet në mënyrë misterioze me dhjetëra peshkaqenë (Video) – Lajmi.net
Bregdeti mbushet në mënyrë misterioze me dhjetëra peshkaqenë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 20:48, 4 December 2017
Lance Payne ka qenë duke shëtitur në një plazh të Queensland të Australisë, kur ka hasur në dhjetëra peshkaqenë që kishin dalë në bregdet.

I shqetësuar me rastin, 54-vjeçari i ka njoftuar autoritetet dhe bëri një filmim, të cilin më pas e postoi në rrjetet sociale, transmeton Telegrafi.

“Asnjëri trup nuk kishte ndonjë lëndim apo kafshim, si ka mundësi që dolën vet”, ka thënë Payne.

Ekspertët nuk kanë dhënë ndonjë shpjegim, pse një grup kaq i madh i këtyre krijesave përfunduan të ngordhura jashtë ujit.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper