Braktis foshnjën, arrestohet prishtinasja – Lajmi.net
Braktis foshnjën, arrestohet prishtinasja
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 12:00, 14 June 2018
Policia e Kosovës njofton se është arrestuar një grua pasi e njëjta dyshohet se e ka braktisur fëmijën.

“Është arrestuar e dyshuara femër K/Rome, për të cilën ekziston dyshimi i bazuar se ka braktisur fëmijën e saj një vjeç”, sqaron Policia.

Me vendim të prokurorit, e dyshuara pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO