”Bota i përket të shkuarës” – Lajmi.net
”Bota i përket të shkuarës”
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:08, 9 April 2018
Pavarësisht kohëve të vështira që kalojnë gjeneratat, fëmijët kanë mbetur gjithnjë fëmijë.

Ata kanë pasur lumturinë, ëndrrat dhe idenë e tyre për një të ardhme të lumtur, transmeton lajmi.net

Koha ndryshon dhe bëhet më e vështirë të shpjegohet se si fëmijët modern mendojnë për kalimin e kohës së tyre, apo se çfarë ata mendojnë për të shkuarën realisht.

Shikoni fotot më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: E shkuar, Fotot

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion