Bota e “nëndheshme” kineze – Lajmi.net
Bota e “nëndheshme” kineze
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 12:54, 4 August 2017
Pavarësisht se në Kinë janë të ndaluara shtëpitë publike, seksi me para dhe striptizmi, disa klube nate bëjnë gjithçka për të kënaqur klientët e tyre.

Fotografi dhe kërcimtari Sergey Melnitchenko, kur u punësua në një nga lokalet e natës vendosi të dokumentojë atë se çfarë ndodh në botën e “nëndheshme” në Kinë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kinë, Seksi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball