Borussia Dortmund shkarkon trajnerin? – Lajmi.net
Borussia Dortmund shkarkon trajnerin?
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 20:57, 9 December 2017
Borussia Dortmund ka vendosur të shkarkojë trajnerin Peter Bosz.

Humbja e radhës në Bundesligës nga Werder Bremen, dhe mos arritja e një fitore në gjashtë ndeshjet e fundit, ka bërë që skuadra gjermane të vendos të shkëpusë bashkëpunimin me trajnerin holandez.

Lajmi është bërë i ditur nga ‘Sport Bild’.

Pritet që shumë shpejtë Borussia Dortmund të dalë me komunikatë zyrtare për shkarkimin e 54 vjeçarit./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Artur Boruc, Peter Bosz

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool