Borussia Dortmund ka një kërkesë te Chelsea për Batshuayin – Lajmi.net
Borussia Dortmund ka një kërkesë te Chelsea për Batshuayin
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 11:01, 13 February 2018
Mediat gjermane shkruajnë se klubi nga Bundesliga dëshiron ta blejë, sulmuesin nga Chelsea.

Borussia Dortmund do të mundohet ta mbajë Michy Batshuayin, edhe pas përfundimit të këtij sezoni.

Mediat gjermane shkruajnë se klubi nga Bundesliga dëshiron ta blejë, sulmuesin nga Chelsea.

Batshuayi iu bashkua Dortmundit si huazim nga Chelsea në marrëveshje deri në fund të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO